Academische Opleidingen Groningen
AOG maakt universitaire kennis toegankelijk voor bedrijven, instellingen en individuen. In samenwerking met de Rijksuniversiteit Groningen biedt AOG managers en professionals de mogelijkheid zich verder te ontwikkelen op strategisch niveau binnen hun vakgebied.
Reacties deelnemers
Al jaren verzorgt Customeyes de module Marketing Management binnen de opleiding Toegepaste Bedrijfskunde in Leusden. Ongeveer 15-25 deelnemers van verschillende organisaties worden jaarlijks in 7 colleges opgeleid in Marketing Management. De opleiding biedt een combinatie van theorie en praktijk. Deelnemers leveren uiteindelijk een volledig marketingplan of voor hun eigen organisatie. Zij kunnen hiermee direct in de praktijk aan de slag!
- “Hans Hylkema heeft op inspirerende wijze, aan de hand van gedegen theoretische kennis, ruime praktijkervaring en met de nodige humor, de colleges gedoceerd.”
- “Verrassend aan de colleges vond ik de nuchtere, maar tevens scherpe en heldere wijze van doceren van Hans Hylkema. Zijn praktijkvoorbeelden, gecombineerd met kennis van zaken, sprak mij zeer aan. Bedankt daarvoor!”
- “Een dankwoord voor de docent die mijn initiële scepsis (“marketing is voornamelijk gericht op de consumentenmarkt, wat heb ik er aan in een business-to-business omgeving?) heeft veranderd in een veel grotere interesse in het vakgebied. Hans Hylkema, mijn complimenten! Alleeen jammer dat het business-to-business voorbeeld van de staafmixers niet meer is behandeld!”
- “Dank aan de docent voor de inspirerende en levendige wijze waarop hij collegestof heeft overgebracht.”
- “De module marketing management heeft mij geleerd vanuit een andere invalshoek naar marketing te kijken. Met de opgedane kennis ben ik in staat marketing te plaatsen en daar waar nodig toe te passen.”
- “Ik wil graag de docent bedanken die met luchtige voorbeelden en waar het kom met Philips Senseo, voor altijd duidelijk heeft gemaakt dat een goed product zichzelf verkoopt… indien aan alle klantwensen is voldaan.”
- “Ik heb veel gehad aan de theorie en hand-outs van het vak marketing management. Ik wil daarom graag de docent, Hans Hylkema, bedanken voor de inspirerende wijze waarop hij in zo’n korte tijd toch zoveel informatie heeft weten over te brengen.”


